Mariana Esposito
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mariana Esposito


 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Anahi

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Anahi
Naujokas
Anahi


Female
Pranešimų skaičius : 39
Age : 31
Registration date : 2008-04-03

Anahi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anahi   Anahi EmptyKv. 04 03, 2008 8:35 pm

Laba ,



Esu Judita. Daugt kas sako, kad šis vardas man labai tinka, bet kažkodėl kai paklausiu kodėl taip mano - sutrinka. Bet šiaip tai galit nesivargint ir mane vadinti tiesiog JUJ. Šią pravardę man sugalvojo labai faini žmogučiai. Man 14m. gimiau vasario 26d. prieš pat pavasarį, tėvai nusprendė man sutaupyti vienus gyvenimo metus, todėl nuo 6m. išsiuntė į mokyklą, dabar esu I gimnazijos klasėje.

Esu iš ketvirto pagal dydį Lietuvos kaimo - Šiaulių. Mano nuomone, šis miestas merdėja, tiesiog nėra kur eiti (visas jaunimas nuolat būna "Saulės mieste"), todėl geriau su draugais susitinkame namuose.

Turiu seserį kuri yra trejais metais už mane vyresnė. apie ją neturiu ką pasakot

Turiu šunį - Grafą. Vokiečių aviganį, bet juodą. senelis jis jau devynerių metų, bet elgiasi kaip jauniklis. Dar turiu katę, oficialus vardas - Princė, bet jau daug metų kaip jos niekas taip nevadina. Irgi jau sena 10 metų jai. Princę radome paliktą dar visai mažutę mūsų kieme, tuomet, kad išgyventų reikėjo maitinti ją pipete, kartais atrodo, kad ji mums dekinga, niekur kitur nesu mačiusi tokios meilios katės.

Didžiuojuosi tuo, kad aštuntus metus lankau drama. Taip pat didžiuojuosi savo laimėjimais meninių skaitymų konkursuose, renginių vedimų srityje ir t.t
Šiuo metu lankau Radijo klubą kuriame turiu mažyte nuosavą laidelę, kiekvieną savaitę šneku apie mūsų laukiančias šventes, deja ši stotis transliuojama tik Šiauliuose... (P.S. nemanykit, kad esu pasikelus ar pnš.)

Vieni mano, kad aš pasikėlus, kiti, kad proto bokštas, treti, kad esu šeip nukvakus fyfa, bet pati save apibūdinčiau kaip draugiška, užsispyrusią ir visada pasiekiančia savo tikslą.
Jei labai užknisiu - nepykit.

Tikriausiai šį aprašymą jau būsit skaitę kituose foruose, bet tingėjau perrašyt, nepykit. Kai bus jėgų darašysiu naujesnės info. sunny
Atgal į viršų Go down
http://maistingasamzius.freeforum.me.uk
Drakoniukas
Admin
Drakoniukas


Pranešimų skaičius : 185
Registration date : 2008-02-02

Anahi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi EmptyTr. 04 09, 2008 8:48 pm

Sveika Hyper malonu tave ir ia sutikti Laughing
Atgal į viršų Go down
Anahi
Naujokas
Anahi


Female
Pranešimų skaičius : 39
Age : 31
Registration date : 2008-04-03

Anahi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi EmptyTr. 04 16, 2008 6:45 pm

labuka. irm an lb malonu, būčiau čia neatėjus jei Pigletas nebūtų parašęs apie šį forą pig pig
Atgal į viršų Go down
http://maistingasamzius.freeforum.me.uk
Sponsored content





Anahi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi Empty

Atgal į viršų Go down
 
Anahi
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mariana Esposito :: Foriečiai :: Foriečiai-
Pereiti į: